(Ua) Сфери діяльності
(Ua) Будівництво автодоріг

(Ua) «Автомагістраль-Південь» – національний лідер з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури. З початку створення компанія відновила та побудувала понад 4 тис. кілометрів автошляхів різних категорій.

(Ua) Будівництво мостів

(Ua) В 2020 році компанія створила власний мостобудівний підрозділ, який об’єднав найкращих українських фахівців. Підрозділ укомплектований необхідною технікою та обладнанням. У сезоні 2021 напередодні війни мостобудівельники відновили 40 мостів. Під час війни компанія відбудовує зруйновані мости у Київській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях.

(Ua) Будівництво аеродромних комплексів

(Ua) Компанія реалізувала декілька проєктів будівництва аеродромних комплексів. В 2021 році здана в експлуатацію нова ЗПС аеропорту Одеси. Проєкт передбачав будівництво нового перону, двох рульових доріжок та злітно-посадкової смуги. Третя черга будівництва – спорудження магістральної рульової доріжки (МРД) – була призупинена після початку війни.

Напередодні війни завершена реконструкція злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Херсон». Проєктом передбачалось подовження ЗПС до 2600 м та поширення до 60 м.

(Ua) Будівництво гідротехнічних споруд

(Ua) Компанія приймала участь в будівництві Дністровської ГАЕС. При спорудженні верхнього водосховища найбільшої в Європі гідроспоруди було виконано понад 3,5 млн кубометрів земляних робіт, проведено укріплення дна та берегів на площі понад 1,2 млн м2.

(Ua) Експлуатація автодоріг

(Ua) «Автомагістраль-Південь» – лідер в галузі експлуатаційного утримання автошляхів. В зимовому 2022/2023 сезоні «Автомагістраль-Південь» забезпечувала експлуатаційне утримання доріг у 7 регіонах загальною протяжністю понад 6,1 тис. км, використовуючи 79 виробничих баз.