(Ua) Сфери діяльності
(Ua) Будівництво автодоріг

(Ua) «Автомагістраль-Південь» – національний лідер з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури.

За десять років компанія відновила більше 4 тисяч кілометрів автодоріг.

(Ua) Будівництво мостів

(Ua) В 2020 році компанія створила власний мостобудівний підрозділ. Зібрана потужна команда українських фахівців, багато з яких працювало на великих проєктах за кордоном. Підрозділ укомплектований необхідною технікою та обладнанням. 

У сезоні 2021 відновлено 40 мостів. 

(Ua) Будівництво аеродромних комплексів

(Ua) Компанія – активний учасник масштабної програми модернізації українських аеропортів. В 2021 році здана в експлуатацію нова ЗПС аеропорту Одеси.  

Проєкт передбачав будівництво нового перону, двох рульових доріжок та злітно-посадкової смуги. Триває третя черга будівництва – споруджується магістральна рульова доріжка (МРД). 

У вересні 2021 року стартувала реконструкція злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Херсон». Проєктом передбачено подовження ЗПС до 2600 м та поширення до 60 м. 

(Ua) Будівництво гідротехнічних споруд

(Ua) Компанія приймала участь в будівництві Дністровської ГАЕС.  

При спорудженні верхнього водосховища найбільшої в Європі гідроспоруди було виконано понад 3,5 млн кубометрів земляних робіт, проведено укріплення дна та берегів на площі понад 1,2 млн м2. 

(Ua) Експлуатація автодоріг

(Ua) «Автомагістраль-Південь» – лідер в галузі експлуатаційного утримання автошляхів. 

В сезоні 2021 компанія утримує дороги у 5 регіонах загальною протяжністю 6542 км. Розгорнуто 24 дорожньо-ремонтних пункти.