History of the company
(Ua) Історія (Ua) Перший досвід роботи в автодорожній сфері компанія отримала в 2004 році. Невелика регіональна підрядна фірма мала в своєму складі декілька десятків співробітників і невелику кількість техніки. З кожним роком кількість виграних тендерів зростало, розвивалася і компанія. Акцент на якості робіт, інвестиції в розвиток виробництва, впровадження нових технологій, формування команди професіоналів дозволили компанії піднятися до рівня лідера галузі.
(Ua) Місія (Ua) «Автомагістраль-Південь» націлена на створення ефективної бізнес-моделі європейського рівня. Ми прагнемо залучити кращих професіоналів ринку, налагодити оптимальні процеси всередині компанії, створити сучасну виробничу базу, сформувати стратегію, що дозволяє досягти високої конкурентоспроможності.
(Ua) Цінності (Ua) Головна цінність компанії – трудовий колектив. Інвестиціям, залучених у розвиток команди, ми надаємо такого ж значення, як і інвестиціям у виробництво або нову техніку. Ми пишаємося тим, що найталановитіші, енергійні та амбітні молоді фахівці в країні приходять працювати саме в “Автомагістраль-Південь”.