Історія компанії
Історія Перший досвід роботи в автодорожній сфері компанія отримала в 2004 році. Невелика регіональна підрядна фірма мала в своєму складі декілька десятків співробітників і невелику кількість техніки. З кожним роком кількість виграних тендерів зростало, розвивалася і компанія. Акцент на якості робіт, інвестиції в розвиток виробництва, впровадження нових технологій, формування команди професіоналів дозволили компанії піднятися до рівня лідера галузі.
Місія «Автомагістраль-Південь» націлена на створення ефективної бізнес-моделі європейського рівня. Ми прагнемо залучити кращих професіоналів ринку, налагодити оптимальні процеси всередині компанії, створити сучасну виробничу базу, сформувати стратегію, що дозволяє досягти високої конкурентоспроможності.
Цінності Головна цінність компанії – трудовий колектив. Інвестиціям, залучених у розвиток команди, ми надаємо такого ж значення, як і інвестиціям у виробництво або нову техніку. Ми пишаємося тим, що найталановитіші, енергійні та амбітні молоді фахівці в країні приходять працювати саме в “Автомагістраль-Південь”.