Мостобудівельний підрозділ

«Автомагістраль-Південь» зібрала одну з найкращих команд мостобудівельників в країні Компанія відновлює зруйновані мости на Київщині, Чернігівщині, Сумщині, Харківщині

Власний мостобудівний підрозділ компанія сформувала у 2020 році, зібравши команду найкращих фахівців з великими досвідом роботи в інших країнах. Підрозділ укомплектований необхідною технікою та обладнанням. У сезоні 2021 мостобудівельники «Автомагістраль-Південь» відновили понад 40 мостів у трьох областях: Львівській, Дніпропетровській та Сумській. До робот на об’єктах було задіяно більше 200 фахівців та понад 50 одиниць спецтехніки.

Напередодні війни в рамках спорудження траси Н-31 компанія розпочала підготовку до реалізації унікального проєкту - 600-метрової естакади через витки річки Оріль у заповідній зоні на Дніпропетровщині. Будівництво естакади має відбуватись за унікальною для України технологією поздовжнього насуву та постнапруження. Прогонову будову естакади за допомогою козлового крану збирають на стапелях, армують та бетонують. Потім за допомогою аванбеку та гідравлічних домкратів насувають прогонову будову на опори.

Під час війни мостобудівельний підрозділ компанії активно працює у деокупованих регіонах країни. Найбільші проєкти реалізовані на Київщині - відбудовані мости на трасах М-06 Київ-Чоп та М-03 Київ-Харків. Найбільша кількість мостів відновлена на Чернігівщині. На місці зруйнованих споруд створюються фактично нові інфраструктурні об’єкти, які відповідають всім сучасним вимогам.