Мостобудівельний підрозділ

Будівництво мостів – динамічно зростаючий напрям діяльності «Автомагістраль-Південь» У сезоні 2021 відновлено 40 мостів

В 2020 році компанія створила власний мостобудівний підрозділ. Зібрана потужна команда українських фахівців, багато з яких працювало на великих проєктах за кордоном. Підрозділ укомплектований необхідною технікою та обладнанням.

У сезоні 2021 мостобудівельники «Автомагістраль-Південь» відновили понад 40 мостів у трьох областях: Львівській, Дніпропетровській та Сумській.

Найбільші проєкти:

  • Ремонт мосту через річку Сможанка на трасі М-06 «Київ –Чоп» на Львівщині. Протяжність штучної споруди – більше 50 метрів
  • Ремонт мосту через річку Самара на трасі М-04 «Знам’янка-Луганськ-Ізварине» на Дніпропетровщині. Протяжність штучної споруди – більше 100 метрів

До роботи на об’єктах задіяно більше 200 фахівців та понад 50 одиниць спецтехніки.

Найбільший виклик для мостобудівельників – проєкт 600-метрової естакади через витки річки Оріль у заповідній зоні на Дніпропетровщині – частина проєкту спорудження траси Н-31.

Будівництво естакади проходить за унікальною для України технологією поздовжнього насуву та постнапруження. Прогонову будову естакади за допомогою козлового крану збирають на стапелях, армують та бетонують. Потім за допомогою аванбеку та гідравлічних домкратів насувають прогонову будову на опори.