Кар’єра
"Автомагістраль-Південь" вирощує свою команду Кількість працівників компанії у 2020 році збільшилася до 4000 фахівців
Студентам
Від студентської практики до постійного працевлаштування Компанія сплачує за навчання, пропонуючи робочі місця випускникам профільних ЗВО
Сфера дорожнього будівництва динамічно розвивається. Галузь має гостру потребу в нових, молодих фахівцях, які володіють IT-технологіями, здатних керувати складною, сучасною технікою. "Автомагістраль-Південь" готує таких фахівців починаючи зі студентської лави. Ми даємо фінансову підтримку для оплати навчання, забезпечуємо виробничу практику і пропонуємо випускникам отримання першого робочого місця.

«Автомагістраль-Південь» запустила програму кредитування для студентів на контрактній основі. Після отримання дипломів вони працевлаштовуються у нашій компанії. Ми співпрацюємо з Національним транспортним університетом та Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом. З 2016 партнером «Автомагістраль-Південь» є однин із кращих автодорожніх навчальних закладів у країні - Барський коледж транспорту і будівництва НТУ, який знаходиться у Вінницькій області. «Автомагістраль-Південь» запрошує до себе на практику четвертокурсників і випускників профільних навчальних закладів для навчання за програмою «Отримання професії». Програма вже дає свої позитивні результати: майже половина з тих студентів і випускників, хто пройшов навчання в 2016-2017 роках, працевлаштувалися в нашій компанії. Не менш успішна наша програма кредитування навчання студентів: всі, кому ми допомогли здобути освіту, зараз є активними членами команди «Автомагістраль-Південь».


Анна Андріївна, фахівець з підготовки кадрів
+380671322698

Хочеш на стажування?


Заповни форму
Вакансії
Мы предлагаем нашим рабочим и специалистам возможность расти вместе с компанией. Наша компания дает возможность проявлять инициативу, расти материально и профессионально. Мы приветствуем стремление к профессиональному росту.