Кар’єра
"Автомагістраль-Південь" збільшує свою команду Кількість працівників компанії у 2021 році збільшилася до 6500 фахівців
Студентам
Від студентської практики до постійного працевлаштування Компанія сплачує за навчання, пропонуючи робочі місця випускникам профільних ЗВО
«Автомагістраль-Південь» запустила програму кредитування для студентів на контрактній основі. Після отримання дипломів вони працевлаштовуються у нашій компанії. Ми співпрацюємо з Національним транспортним університетом та Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом. З 2016 партнером «Автомагістраль-Південь» є однин із кращих автодорожніх навчальних закладів у країні - Барський коледж транспорту і будівництва НТУ, який знаходиться у Вінницькій області. «Автомагістраль-Південь» запрошує до себе на практику четвертокурсників і випускників профільних навчальних закладів для навчання за програмою «Отримання професії». Програма вже дає свої позитивні результати: майже половина з тих студентів і випускників, хто пройшов навчання в 2016-2017 роках, працевлаштувалися в нашій компанії. Не менш успішною є наша програма кредитування навчання студентів: всі, кому ми допомогли здобути освіту, зараз є активними членами команди «Автомагістраль-Південь».


Хочеш на стажування?


Заповни форму
Вакансії
Ми пропонуємо можливість розвиватися разом з компанією, та надаємо можливість виявляти ініціативу, рости матеріально і професійно. Ми вітаємо прагнення до професійного зросту.