Експлуатаційне утримання доріг

«Автомагістраль-Південь» утримає дороги у 7 регіонах України, використовуючи 79 виробничих баз Загальна протяжність мережі автошляхів понад 6,1 тис. км

«Автомагістраль-Південь» - один з перших приватних підрядників, який вийшов на ринок експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.

Експлуатаційне утримання – це величезний комплекс робіт з догляду за дорожньою інфраструктурою. Основними роботами з утримання доріг взимку є чергування та патрулювання доріг, обробка проїзної частини протиожеледними матеріалами, очищення та прибирання її від снігу, впровадження пасивних заходів боротьби зі сніговими заметами для забезпечення безпечних умов дорожнього руху.

Протягом весняного та осіннього періоду наші експлуатаційні підрозділи займаються усуненням ямковості, тріщин та інших руйнувань та деформацій дорожнього покриття. Очищують узбіччя, наносять розмітку, ремонтують бар’єрне огородження, встановлюють дорожні знаки та виконують всі інші роботи.

В зимовому 2022/2023 сезоні «Автомагістраль-Південь» забезпечує експлуатаційне утримання доріг у 7 регіонах загальною протяжністю понад 6,1 тис. км, використовуючи 79 виробничих баз.

В арсеналі експлуатаційників 262 комбінованих дорожніх машини, 135 одиниць іншої спецтехніки – навантажувачів, шнеково-роторних снігоочисних машин, автогрейдерів, тракторів з відвалом, технічних автомобілів, тощо.

До зимового експлуатаційного утримання залучено 700-800 співробітників.

✅ Київська область: 1160 км автошляхів національного, регіонального та територіального значення області.

✅ Чернігівська область: 470 км доріг державного значення.

✅ Одеська область: 647 км автошляху М-05 «Київ – Одеса» та М-15 «Одеса – Рені».

✅ Харківська область: 266 км доріг М-29 «Харків – Перещепине» та М-18 «Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта».

✅Сумська область: 186 км автошляхів державного та регіонального значення.

✅ Дніпропетровська область: 2850 км автошляхів державного значення.

✅ Львівська область: 567 км автошляхів національного, регіонального, територіального та міжнародного значення.