Стандарти якості

Виробничі бази “Автомагістраль-Південь” виробляють асфальтобетонні суміші різних типів, оброблені органічними і неорганічними в’яжучими матеріалами щебенево-піщані суміші, різні бітумні емульсії, модифікований бітум.

Ми співпрацюємо лише з виробниками або офіційними дилерами постачальників сировини та компонентів. Всі підприємства компанії мають у своєму розпорядженні сертифіковані лабораторії, які здійснюють контроль якості “вхідної” сировини та перевірку готової продукції на відповідність ДСТУ. “Автомагістраль-Південь” має найбільшу в Україні базу лабораторних досліджень і випробувань. Ми знаємо з чого будуємо, і тому гарантуємо якість своєї роботи.

Система контролю якості всіх стадій виробничого процесу сертифікована відповідно до стандарту ISO 9001-2009 та підтверджена українськими органами сертифікації.

Робота підприємств організована так, щоб звести до мінімуму негативний вплив на навколишнє середовище. Асфальтобетонні заводи Marini відповідають найсуворішим екологічним нормативам ЄС і США. Вони мають спеціальні агрегати пило- та газоочищення контейнерного типу, де встановлено близько 300 фільтрів, що очищають повітря на 99,9% відсотків. Основною фільтрувальною тканиною на асфальтобетонних заводах є матеріал фірми Nomex:registered: (Мета-арамід). Чистка фільтрів здійснюється автоматикою, яка відстежує ступінь забруднення фільтра. А сервісна служба регулярно стежить, щоб фільтрувальна установка перебувала у повній справності.

Як показують дослідження, за обсягом викидів завод Marini можна порівняти зі звичайним сучасним вантажним автомобілем.

 

Наша лабораторія

«Автомагістраль-Південь» дуже уважно ставиться до контролю якості на всіх етапах виробництва й укладання асфальтобетонної суміші. Лабораторія компанії атестована в ДП «Науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» та відповідає всім стандартам якості.

Робота лабораторії починається з вхідного контролю компонентів асфальтобетонних сумішей. Це щебінь, відсів, мінеральний порошок, бітум, бітумні емульсії, спеціальні добавки. Переконавшись у тому, що компоненти відповідають усім нормам, співробітники лабораторії готують рецептуру для виробництва.
Наша лабораторія оснащена сучасним обладнанням італійського виробника MATEST: випробувальним пресом, випробувальною машиною з цифровим тестером Маршалла, електромагнітним віброгуркітом, цифровою водяною банею, автоматичним цифровим пенетрометром та іншим професійним обладнанням.
У розпорядженні лабораторії є автомобілі, обладнані приладами, що дозволяють контролювати якість безпосередньо на лінії.

На всіх етапах приготування, перевезення й укладання асфальтобетонної суміші, лабораторія контролює дуже важливий параметр – її температуру, а також проводить візуальний контроль.

На наступний день після укладання шару асфальтобетону співробітники лабораторії відбирають проби за допомогою керновідбірника і перевіряють ущільнення шару дорожнього одягу. Також лабораторія проводить штампові випробування – за допомогою жорсткого штампу контролюються деформаційні характеристики конструктивних шарів. Остання перевірка на дорозі – вимір ухилів дороги за допомогою триметрової рейки.