Супертехніка для відновлення України!

❗️ «Автомагістраль-Південь» інвестувала в одну з найпотужніших бурових у світі Bauer BG 55.
✅180-тонний BG 55 – це справжній гігант, який здатний влаштовувати буронабивні палі діаметром до 3,7 м.
✅Глибина буріння до 126,0 метрів!
✅Потужність – 563 кВт!
Це перша бурова в Україні з такими вражаючими характеристиками!
Установка суперсучасна – економічна, оснащена найдосконалішими системами безпеки. Управління максимально автоматизоване.
Велетенська бурова значно розширює можливості України у сфері будівництва та відновлення інфраструктури.
Це значна економія ресурсів та часу при зведенні складних та масштабних об’єктів. Відкриття нових горизонтів у будівництві мегаспоруд. Можливість значно швидше зводити потужні конструкції для захисту стратегічних об’єктів.
«Автомагістраль-Південь» не вперше завозить в Україну суперсучасну техніку, якої в країні ще не було.
Згадаємо велетенський бетоноукладач Gomaco GP4, який компанія завезла спеціально для будівництва злітно-посадкової смуги одеського аеропорту. Використання Gomaco GP4 дозволило укладати бетон товщиною 40 см на ширину 8 м за один прохід.
Для влаштування тонкошарових покриттів компанія першою почала використовувати унікальний ремонтний комплекс Schäfer SMS 12000.
Компанія завжди була відома тим, що пропонувала замовнику нові технології та нову техніку, які давали можливість досягти вищої ефективності та якості виконання робіт.
І сьогодні, під час війни, незважаючи на всі ризики, компанія продовжує інвестиції в Україну, що не лише відкриває нові можливості, але й робить нашу країну сильнішою.