Будівництво «підкови» у Віті-Поштовій на трасі М-05 Київ — Одеса: опалубка монолітної 170-метрової естакади практично готова!
default
default
default
default
default
default
default
default
default
default
Цього тижня завершуємо важливий етап будівництва дворівневої 370-метрової розв’язки — монтаж опалубки монолітної естакади.
Поступово починаємо армування. Плануємо вже за місяць виконати бетонування естакади над проїзною частиною траси.
На з’їздах триває влаштування армоґрунтових підпірних стінок загальною довжиною 200 метрів, які із зовнішнього боку укріплюються бетонними блоками.
На проїзній частині з’їздів влаштовується щебенева основа дорожнього одягу. Орієнтовний термін завершення цих робіт — кінець червня.
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ ВОДІЇВ! У зв’язку з монтажем опалубки на ділянці встановлено обмеження для проїзду транспорту заввишки понад 4,2 метра. Будьте максимально уважними!
Нагадаємо, влітку 2025 року наша компанія завершила перший етап будівництва розв’язки у Віті-Поштовій — тунель та кругову розв’язку з боку міста Боярка. Відтепер водії можуть безпечно повертати або розвертатися в бік Києва.
Восени минулого року замовник погодив реалізацію другої частини проєкту — дворівневої розв’язки («підкова») для розвороту в бік Одеси. Це нарешті дасть можливість прибрати регульоване перехрестя у Віті-Поштовій (поруч із Південним кладовищем), яке є місцем численних ДТП.