Проекти

Р-46 Харків – Охтирка

Протяжність ділянки: 80,7 км
Період: 2016-2018
Харьківська, Сумська області
Ділянка: км 8+623 - км 89+304
Статус: Виконано
Замовник: Автомобільні дороги України
Завдання Ремонт дороги, що складається з двох шарів асфальтобетону, із заміною всіх знаків, бар'єрного огородження, з нанесенням розмітки, ремонтом усіх автобусних заїзних кишень.

Дорога Р-46 – одна з головних транспортних артерій Харківської області. Нею проїжджають 20 000 автомобілів щодоби, а в пікові дні – ще більше. Окрім того, траса є найбільш складною, адже велика її частина проходить через населені пункти. Ремонт цього об’єкта передбачав комплекс відновлювальних робіт: від ремонту проїжджої частини до заміни всіх дорожніх знаків і нанесення дорожньої розмітки.

Рішення Бюджет складає 754 млн грн

З огляду на традиційно високий автомобільний трафік на трасі, зокрема, вантажного автотранспорту, новий асфальт тут покладено двома шарами, а на найбільш зруйнованих ділянках додатково виконано влаштування шару укріпленої основи передовим методом холодного ресайклінгу. Це забезпечує високу стійкість покриття до інтенсивних навантажень і гарантує термін служби дороги упродовж тривалого періоду.

Реалізація Об'єкт зданий в експлуатацію 29 вересня 2018 року у присутності Президента України

Трасу відремонтовано у двох шарах асфальтобетону, підрядник виконав увесь комплекс робіт, передбачених проектом. Це найбільш зручна і комфортна дорога в області.