Projects

(Ua) Р-46 Харків – Охтирка

Extent of a site for repair: (Ua) 80,7 км
Period of time: (Ua) 2016-2018
(Ua) Харьківська, Сумська області
Place: км 8+623 - км89+304
State: Finished
Client: (Ua) Автомобільні дороги України
The Task (Ua) Ремонт дороги, що складається з двох шарів асфальтобетону, із заміною всіх знаків, бар'єрного огородження, з нанесенням розмітки, ремонтом усіх автобусних заїзних кишень.

(Ua) Дорога Р-46 – одна з головних транспортних артерій Харківської області. Нею проїжджають 20 000 автомобілів щодоби, а в пікові дні – ще більше. Окрім того, траса є найбільш складною, адже велика її частина проходить через населені пункти. Ремонт цього об’єкта передбачав комплекс відновлювальних робіт: від ремонту проїжджої частини до заміни всіх дорожніх знаків і нанесення дорожньої розмітки.

The Solution (Ua) Бюджет складає 754 млн грн

(Ua) З огляду на традиційно високий автомобільний трафік на трасі, зокрема, вантажного автотранспорту, новий асфальт тут покладено двома шарами, а на найбільш зруйнованих ділянках додатково виконано влаштування шару укріпленої основи передовим методом холодного ресайклінгу. Це забезпечує високу стійкість покриття до інтенсивних навантажень і гарантує термін служби дороги упродовж тривалого періоду.

Implementation (Ua) Об'єкт зданий в експлуатацію 29 вересня 2018 року у присутності Президента України

(Ua) Трасу відремонтовано у двох шарах асфальтобетону, підрядник виконав увесь комплекс робіт, передбачених проектом. Це найбільш зручна і комфортна дорога в області.