«Автомагістраль-Південь» планує прийняти участь в проєкті будівництва аеропорту неподалік Бухаресту!
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbd/1.5/16/1f91d.png)
![✈️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3d/1.5/16/2708.png)
Обсяг інвестицій, які потрібно бути залучити у проєкт, складатиме 400 млн євро. Термін реалізації 4 роки.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tba/1.5/16/2705.png)
– Розвантажить два існуючих аеропорти Бухаресту;
– Працюватиме з усіма категоріями вантажу;
– Прийматиме широкофюзеляжні, далекомагістральні літаки типу Boeing 777 або Airbus A330;
– Створить умови для залучення лоукостерів;
– Спеціалізуватиметься на технічному обслуговуванні літаків.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/1.5/16/1f6a9.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1f/1.5/16/1f6a9.png)
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/2757.png)
«Ми бачимо аеропорт Алексені як найсучасніший авіаційний хаб та драйвер економічного зростання, як для регіону Яломіца, так і в цілому для Румунії. В Україні наша компанія приймала участь в реконструкції аеропортів Миколаєва, Херсону, Одеси. В Румунії ми завершуємо реконструкцію злітно-посадкової смуги аеропорту Сату-Маре. Тепер у нас є можливість взяти участь, напевно, в найбільш масштабному та амбітному інфраструктурному проєкті Румунії. Наша перемога в тендері – свідчення довіри до компанії з боку румунських партнерів. Якщо вдасться залучити інвестиції і реалізувати проєкт – це допоможе нам відкрити ринок ЄС», – зазначив генеральний директор «Автомагістраль-Південь» Микола Тимофеєв.