«Автомагістраль» виховує нове покоління автошляховиків

«Автомагістраль-Південь» з кожним роком поповнює ряди робочих новим поколінням автошляховиків, виховуючи фахівців зі студентської лави. Адже дуже важливо розуміти, що хвилює і турбує молодих робітників, які надії і плани будують хлопці.

Ми давно зрозуміли, що інтелектуальний і кадровий потенціал – один з найголовніших критеріїв успішного розвитку будь-якого бізнесу. Особливо такого, де фахівців потрібно вирощувати прямо «в полі», а точніше – на дорозі. Хорошим дорожнім фахівцем можна стати, лише закріплюючи теоретичні знання практикою. Увагу керівництва компанії до життя і навчання студентів є сильним стимулом до самовдосконалення і знань. «Автомагістраль-Південь» невпинно опрацьовує цей напрямок і інвестує в нього.

«Ми постійно залучаємо студентів 3-4 курсів та пропонуємо проходити у нас практику. Тим самим пробуджуючи інтерес молодих фахівців і в цілому до галузі, і до нашої компанії зокрема. В першу чергу, направляємо свою діяльність на популяризацію таких спеціальностей як інженер-будівельник, інженер-технолог і виконавець робіт», – зазначає генеральний директор компанії Микола Тимофєєв.

Компанія пропонує майбутнім фахівцям з користю провести час, вільний від навчання: випробувати отримані знання на практиці, вивчити роботу лабораторій, в яких контролюють якість асфальтобетонних сумішей, перейняти досвід кращих фахівців галузі, ознайомитися з усім дорожнім циклом – від виробництва асфальтобетонних сумішей до будівництва і ремонту доріг.

 “Сьогодні перемогти в дорожньому тендері можна тільки завдяки низькій ціні, виробничій базі і технологій”

Гендиректор “Автомагістраль-Південь” Микола Тимофеєв

 

Для цього у нас є всі умови: власне виробництво і потужності, розташовані майже по всій території України, найсучасніша техніка і передові технології – це все доступно для майбутніх фахівців.

Розвиваючи нове покоління будівельників доріг, ми не забуваємо і про наших співробітників. «Автомагістраль» регулярно проводить тренінги та майстер-класи, залучаючи до них кращих європейських фахівців. Наші працівники проходять стажування за кордоном та беруть участь в міжнародних виставках і конференціях.