Стандарти якості

Вся продукція виготовляється з використанням лише якісних матеріалів від перевірених постачальників із забезпеченням контролю якості на всіх етапах виробництва та проходить перевірку на відповідність ДСТУ сертифікованою лабораторною службою підприємства.

Заводи Компанії відповідають найсуворішим екологічним нормативам ЄС і США. Предметом особливої гордості є система контролю за якістю виконаних робіт, в основі якої – найпотужніша в Україні база лабораторних досліджень і випробувань, розгалужена по всій мережі наших заводів і підприємств.

Робота підприємств організована так, щоб до мінімуму звести вплив на навколишнє середовище. На заводах працюють спеціальні агрегати пило- та газоочищення контейнерного типу, у яких встановлено близько 300 фільтрів, які очищають повітря на 99,9% відсотків. Чистка фільтрів здійснюється автоматикою, яка відстежує ступінь забруднення фільтра. А сервісна служба регулярно стежить, щоб фільтрувальна установка перебувала в повній справності.

Фірмові заводи компанії Marini відповідають найжорсткішим європейським вимогам з екології. Основною фільтрувальною тканиною на асфальтобетонних заводах є матеріал фірми Nomex® (Мета-арамід).

Як показують дослідження, за обсягом викидів завод Marini можна порівняти зі звичайним сучасним вантажним автомобілем. Звичайно, це промислове підприємство, але процес в ньому організований так, щоб звести до мінімуму шкідливий вплив на навколишнє середовище. Завдяки цьому заводи можуть розташовуватися в максимальній близькості до житлової зони.

Cертифікація

Наша стратегія – невпинний розвиток, у який ми інвестуємо кожну зароблену гривню. Ось чому у нас лише нова техніка, а предметом особливої гордості є система контролю за якістю виконаних робіт, в основі якої – найпотужніша в Україні база лабораторних досліджень і випробувань, розгалужена по всій мережі наших заводів і підприємств.  На підприємстві впроваджена й успішно функціонує система контролю якості протягом усього виробничого процесу, сертифікована відповідно до всіх ГОСТ, ISO 9001-2009 та підтверджена українськими органами сертифікації.