Стартував другий етап капітального ремонту проспекту Степана Бандери у Києві!

Найбільш складна ділянка капітального ремонту проспекту Степана Бандери у Києві – від Північного мосту до Оболонського проспекту – готова до експлуатації.
На відрізку протяжністю 2,4 км повністю оновлено дорожнє покриття основного проїзду. Виконано комплекс робіт з перевлаштування дощової каналізації та прокладання резервних кабельних каналів.
Влаштування нового дорожнього одягу передбачало кілька етапів робіт: відновлення профілю основи дорожнього одягу з додаванням нового матеріалу з подальшим армуванням георешіткою; влаштування шару основи зі щебенево-піщаної суміші С-7, укріпленої цементом; влаштування трьох шарів покриття: нижнього – з крупнозернистої пористої асфальтобетонної суміші, середнього – з крупнозернистої щільної на модифікованому бітумі та верхнього – зі ЩМА.
Дотриматись стислих термінів виконання робіт вдалось досягти завдяки злагодженій роботі колективу та високій кваліфікації робітників. Для виконання робіт на об’єкті залучено понад 50 одиниць техніки та 100 співробітників.
Ремонті роботи тривали у цілодобовому режимі. Окрім відновлення дорожнього покриття основного проїзду було облаштовано з’їзди, тротуари та велодоріжки, встановлено бар’єрне огородження парапетного типу Vario-guard, оновлено системи освітлення проспекту, а також нанесено дорожню розмітку.
Сьогодні розпочався другий етап капітального ремонту проспекту – на ділянці від Оболонського проспекту до вул. Олени Теліги завдовжки близько 1,6 км.
Триває фрезерування асфальтобетонного покриття на першій захватці від вул. Олени Теліги до залізничної станції «Зеніт».
Капітальний ремонт проспекту Степана Бандери у Києві від Північного мосту до вул. Олени Теліги протяжністю майже 4 км виконуємо з 2019 року. Ця частина столичної транспортної інфраструктури капітально не ремонтувалася вже понад 40 років.