Виробництво

Виробнича база м. Новомосковськ

Характеристики

Продуктивність: 240 тонн асфальтобетону за годину
Введена в експлуатацію: Травень 2018
Розташування: м. Новомосковськ, Дніпропетровська область
Технічне оснащення
  • Marini Top Tower 3000
  • Установка модифікації бітуму modiFalt 20
  • Бітумне сховище 800 тонн

Нове підприємство дозволить компанії реалізувати стратегічно важливий проект будівництва дороги Н-31 (Дніпро-Кобеляки-Решетилівка). Завдяки новому ділянці Київ і Дніпро нарешті з’єднає швидкісна автотраса: автомобільну подорож між містами стане комфортним і потребує значно менше часу.

Завод в Новомосковську виробництва провідного італійського виробника Marini Fayat Group має потужність 240 тонн на годину. Це вже 15-й асфальтобетонний завод «Автомагістраль-Південь» в Україні і четвертий в Дніпропетровській області (перший завод компанії розташований на автодорозі Дніпро-Кривий Ріг-Миколаїв, другий – на Маршала Рибалки, третій – в с. Слов’янка на кордоні з Донецькою областю). Потужність усіх асфальтобетонних заводів компанії «Автомагістраль-Південь» на Дніпропетровщині складає 800 тонн на годину. Асфальту, виготовленого за одну зміну, а це 10 000 тонн, вистачить на 10 км двосмугової дороги.

«Завод у Новомосковську побудований на нашій промисловій базі. Ми повністю відновили наше господарство – провели капітальний ремонт і обладнали гуртожиток на 120 чоловік, відновили залізничне сполучення, лабораторію і ремонтну базу. У будівництво заводу інвестували близько 60 млн. грн. Підсумкові інвестиції у виробничі бази Дніпропетровської області наближаються до 150-170 млн. грн. за останні декілька років.