Сфери діяльності
Будівництво та експлуатація
50+ Побудовано
мостів
2000+ Відремонтовано
доріг (тисяч км)
ТОВ «Автомагістраль-Південь» виконує роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг; а також будівництва інфраструктурних об'єктів будь-якого рівня складності. Ми використовуємо сучасні технології, техніку, обладнання та напрацьований багаторічною практикою досвід.

Види робіт, які ми виконуємо:
- земляні роботи будь-якої складності;
- влаштування дорожнього одягу;
- будівництво штучних споруд (підпірні стінки, труби, мости, шляхопроводи);
- будівництво, реконструкція, капітальний та поточний ремонт автомобільних доріг;
- сервісне утримання автомобільних доріг; - будівництво гідротехнічних споруд.
Виробництво
12 Асфальтозмішувальні
установки
7 Установки
для приготування
холодних сумішей
10 Установки
для модифікації
бітуму
6 Установки
для приготування
бітумних емульсій
Усі виробничі бази компанії "Автомагістраль-Південь" оснащені сучасними установками та обладнанням для приготування повного переліку продукції для проведення дорожньо-будівельних робіт: усі різновиди асфальтобетонних сумішей та бітумних емульсій, суміші фрезеровані, оброблені в'яжучою речовиною, щебенево-піщані суміші, зміцнені цементом, модифіковані бітуми. Уся продукція виготовляється з використанням виключно якісних матеріалів від перевірених постачальників із забезпеченням контролю якості на всіх етапах виробництва та проходить перевірку на відповідність ДСТУ сертифікованою лабораторною службою підприємства.

Виробництво компанії розміщене у 9 регіонах України та налічує 15 виробничих баз
Проектування
«Автомагістраль-Південь» пропонує послуги з проектування об'єктів транспортної інфраструктури та благоустрою територій. У складі компанії працює проектний відділ з більш ніж 10 досвідчених і висококваліфікованих фахівців. Завдяки цьому ми готові виконати весь комплекс робіт "під ключ" - починаючи від проектування і будівництва об'єкта і закінчуючи послугами з його експлуатаційного обслуговування.