Сфери діяльності
Будівництво та експлуатація Види робіт, які ми виконуємо:
- земляні роботи будь-якої складності;
- влаштування дорожнього одягу;
- будівництво штучних споруд (підпірні стінки, труби, мости, шляхопроводи);
- будівництво, реконструкція, капітальний та поточний ремонт автомобільних доріг;
- сервісне утримання автомобільних доріг;
- будівництво гідротехнічних споруд.
«Автомагістраль-Південь» виконує роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг; а також будівництва інфраструктурних об'єктів будь-якого рівня складності. Ми використовуємо сучасні технології, техніку, обладнання та напрацьований багаторічною практикою досвід.
50+ Побудовано
мостів
3200+ Відремонтовано
доріг
Виробництво Виробництво компанії розміщене у 11 регіонах України та налічує 26 виробничих баз
Усі виробничі бази компанії "Автомагістраль-Південь" оснащені сучасними установками та обладнанням для приготування повного переліку продукції для проведення дорожньо-будівельних робіт: усі різновиди асфальтобетонних сумішей та бітумних емульсій, суміші фрезеровані, оброблені в'яжучою речовиною, щебенево-піщані суміші, зміцнені цементом, модифіковані бітуми. Уся продукція виготовляється з використанням виключно якісних матеріалів від перевірених постачальників із забезпеченням контролю якості на всіх етапах виробництва та проходить перевірку на відповідність ДСТУ сертифікованою лабораторною службою підприємства.
18 Асфальтобетонних
заводів
12 Змішувальних
установок
13 Установок
для модифікації
бітуму
9 Установок
для приготування
бітумних емульсій
Проєктування
«Автомагістраль-Південь» пропонує послуги з проєктування об'єктів транспортної інфраструктури та благоустрою територій. У складі компанії працює проєктний відділ із понад 10 досвідчених і висококваліфікованих фахівців. Завдяки цьому ми готові виконати весь комплекс робіт "під ключ" - починаючи від проєктування і будівництва об'єкта і закінчуючи послугами з його експлуатаційного обслуговування.