Технології

Холодне фрезерування

Основний підготовчий процес при ремонті дорожнього покриття, що передбачає використання спеціальних самохідних фрез для зняття чи профілювання пошкодженого дорожнього покриття перед його відновленням.

Досвід робіт: понад 21 млн. м2 – 2008-2019 рр.

 

Холодний ресайклінг

Сучасна технологія відновлення дорожньої конструкції, яка передбачає повторне використання матеріалу без його нагріву шляхом перемішування з додаванням цементу чи бітумної емульсії або їх комбінації за допомогою спеціального механізму – ресайклера, дозволяючи у стислі терміни та з мінімальними витратами матеріалів суттєво посилити дорожній одяг.

Досвід робіт: 3,5 млн. м2 – 2014-2020 рр.

 

Влаштування шарів асфальтобетонного покриття

Компанія «Автомагістраль-Південь» володіє найсучаснішими асфальтоукладальними комплексами провідних виробників (Vogele, Bomag), що забезпечують максимальну продуктивність та якість виконання робіт.

Досвід робіт: понад 40 млн. м2 – 2008-2020 рр.

 

Влаштування цементобетонного покриття

Компанія «Автомагістраль-Південь» володіє найсучаснішими бетоноукладальними комплексами GOMACO та WIRTGEN. Обладнання дозволяє влаштовувати цементобетонне покриття  доріг та аеродромів найвищої якості.

Досвід робіт: 500 тис. м2 – 2008-2020 р.

Крылья on Twitter: "«Автомагистраль-Юг» завершила комплекс работ по устройству «тяжелого бетона» американским бетоноукладчиком Gomaco GP4 в одесском аэропорту 📷 https://t.co/b3ehB4Kxkd… https://t.co/FalbbbY7sw"

Посилення та влаштування дорожньої основи

Використовуючи сучасні продуктивні змішувальні установки та механізми, компанія  тривалий час виконує роботи з улаштування укріплених шарів дорожньої основи для забезпечення необхідної міцності .

Досвід робіт:  понад 15 млн. м2 – 2008-2020 р.

 

Земляні роботи

Компанія має досвід реалізації таких масштабних проєктів, як будівництво аеродромного комплексу в Одесі чи автотраси Н-31, де обсяг земляних робіт вимірюється мільйонами кубометрів. Ми готові мобілізувати необхідну кількість техніки та фахівців для виконання проєктів будь-якою складності. На озброєнні компанії, крім спеціальної техніки, є сучасне геодезичне обладнання та механізми, оснащені 3D-системами автоматичного управління для максимальної точності та якості виконання робіт.

Досвід – з 2006 р.

 

Влаштування узбіч

Спеціальні укладальники узбіч дозволяють у максимально короткі терміни забезпечити якісне виконання робіт з досипки та укріплення.

Досвід робіт: з 2008 р.

 

Дорожня розмітка

«Автомагістраль-Південь»  використовує сучасні технології та матеріали при нанесенні дорожньої розмітки. Зокрема, для горизонтальної розмітки застосовуємо матеріал з підвищеною зносостійкістю – холодний пластик та сучасне обладнання hofmann.

Досвід робіт:  з 2018 р.

На відновленій ділянці автодороги Василівка –Бердянськ проводяться роботи з нанесення дорожньої розмітки :: Служба автомобільних доріг у Запорізькій області