Технології

Холодне фрезерування

Основний підготовчий процес при ремонті дорожнього покриття, що передбачає використання спеціальних самохідних фрез для зняття чи профілювання пошкодженого дорожнього покриття перед його відновленням.

Досвід робіт: 3,6 млн. м2 – 2008-2018 р.

 

Холодний ресайклінг

Передова технологія відновлення зношеного дорожнього покриття, яка дозволяє в стислі терміни, з мінімальними витратами матеріалів суттєво посилити дорожню конструкцію без необхідності перекриття дорожнього руху при виконанні робіт.

Метод холодного ресайклінгу дозволяє вивозити старий асфальтобетонний матеріал з дороги на виробничу базу і переробляти його шляхом змішування старого шару з новими щебеневими матеріалами, додаванням цементу і бітумної емульсії. Після чого продукт повертається назад для укладання дороги. Завдяки таким новим технологіям створюється не лише більша міцність та якість, а й економиться до 50% вартості робіт, а виробництво стає практично безвідходним.

Досвід робіт: 1,1 млн. м2 – 2014-2018 р.

 

Влаштування шарів асфальтобетонного покриття

Компанія «Автомагістраль-Південь» володіє найсучаснішими асфальтоукладальними комплексами провідних виробників (Vogele, Bomag), що забезпечують максимальну продуктивність та якість виконання робіт.

Досвід робіт: 14 млн. м2 – 2008-2018 р.

 

Посилення та влаштування дорожньої основи

Компанія, використовуючи сучасні продуктивні змішувальні установки та механізми, вже тривалий час виконує роботи з улаштування укріплених шарів дорожньої основи для забезпечення необхідної міцності .

Досвід робіт: 1,2 млн. м2 – 2008-2018 р.

 

Влаштування узбіч

Спеціальні укладальники узбіч дозволяють у максимально короткі терміни забезпечити якісне виконання робіт з досипки та укріплення.

Досвід робіт: 1 млн. м2 – 2008-2018 р.