Кар’єра
"Автомагістраль-Південь" вирощує свою команду Кількість працівників компанії у 2020 році збільшилася до 4000 фахівців
Один із принципів "Автомагістраль-Південь" - будувати відносини із співробітниками на довгостроковій основі.

Ми пропонуємо нашим робітникам і спеціалістам можливість рости разом із компанією. Рости з професійної точки зору, рости матеріально, будувати кар'єру в компанії. Ми гарантуємо підтримку всім, хто ініціативний, хто зацікавлений у професійному зростанні, хто ставиться до роботи з душею, хто вважає себе частиною нашої команди. Безкоштовне навчання, підвищення професійного рівня, освоєння нової техніки - ці інвестиції в розвиток команди ми вважаємо таким же пріоритетом, як і інвестиції в нові технології або обладнання.
Від студентської практики до постійного працевлаштування Компанія сплачує за навчання, пропонуючи робочі місця випускникам профільних ЗВО
Сфера дорожнього будівництва динамічно розвивається. Галузь має гостру потребу в нових, молодих фахівцях, які володіють IT-технологіями, здатних керувати складною, сучасною технікою. "Автомагістраль-Південь" готує таких фахівців починаючи зі студентської лави. Ми даємо фінансову підтримку для оплати навчання, забезпечуємо виробничу практику і пропонуємо випускникам отримання першого робочого місця.

«Автомагістраль-Південь» запустила програму кредитування для студентів на контрактній основі. Після отримання дипломів вони працевлаштовуються у нашій компанії. Ми співпрацюємо з Національним транспортним університетом та Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом. З 2016 партнером «Автомагістраль-Південь» є однин із кращих автодорожніх навчальних закладів у країні - Барський коледж транспорту і будівництва НТУ, який знаходиться у Вінницькій області. «Автомагістраль-Південь» запрошує до себе на практику четвертокурсників і випускників профільних навчальних закладів для навчання за програмою «Отримання професії». Програма вже дає свої позитивні результати: майже половина з тих студентів і випускників, хто пройшов навчання в 2016-2017 роках, працевлаштувалися в нашій компанії. Не менш успішна наша програма кредитування навчання студентів: всі, кому ми допомогли здобути освіту, зараз є активними членами команди «Автомагістраль-Південь».
Вакансії
Інженер ВТК 35 000 ₴ Детальніше
Майстер 30 000 ₴ Детальніше
Геодезист 30 000 ₴ Детальніше
Виконроб 35 000 ₴ Детальніше
Начальник дільниці 45 000 ₴ Детальніше