Сергій Голубов

 

Ми продовжуємо пошук найкращого лінійного майстра компанії «Автомагістраль-Південь»!

Сергій Голубов зі своєю бригадою, хоча і невеликою, працює на дуже великому і відповідальному об’єкті – в Одеському аеропорту. Каже, що знайшов спільну мову не тільки зі своєю бригадою, але й з усіма будівельниками, які будують нову злітну смугу, таку важливу для Південної Пальміри. Адже вона зможе приймати тисячі туристів щороку і відкрити Одесу іноземним мандрівникам!

Команда Сергія розповідає: бригадир – на своєму місці! Уся бригада злагоджено працює під його розважливим керівництвом.

Команда «Автомагістралі-Південь»: майстри, машиністи та дорожні робітники – приєднуйтеся до нашого конкурсу! Покажіть усій Україні, чиїми силами розбудовується наша інфраструктура!

Знімайте відеоролик про роботу в компанії, колег та свого керівника, розкажіть, чому він найкращий! Відправляйте відео на email: n.au@i.ua.

Усі відеороботи ми опублікуємо на нашій сторінці у Facebook, а трійку кращих – відзначимо цінними подарунками! Це – надсучасний мобільний телефон iPhone X, яким можна знімати нові ролики про власні професійні досягнення, планшет iPad та годинник Apple Watch.

Результати конкурсу будуть оголошені на Новий рік. Підтримайте своїх колег – ставте «лайки» улюбленій бригаді «Автомагістралі»!