Іван Коновський

Сьогодні представляємо майстра Івана Коновського, який разом із своєю бригадою працює на об’єкті Львів-Шегині у м. Городок. Виконують хлопці дуже відповідальну роботу – влаштовують нову систему дощової каналізації міста. Частина його бригади – новачки, але команда швидко згуртувалась!
Робітники кажуть: «Бригада у нас працьовита, а майстер – суперовий!». Хлопці вміють не тільки добре працювати, а й відпочивати разом. У вільний час вони дивляться фільми, а інколи – подорожують разом.

Команда «Автомагістралі-Південь»: майстри, машиністи та дорожні робітники – приєднуйтеся до нашого конкурсу! Покажіть усій Україні, чиїми силами розбудовується наша інфраструктура!

Знімайте відеоролик про роботу в компанії, колег та свого керівника, розкажіть, чому він найкращий! Відправляйте відео на email: n.au@i.ua.

Усі відеороботи ми опублікуємо на нашій сторінці у Facebook, а трійку кращих – відзначимо цінними подарунками! Це – надсучасний мобільний телефон iPhone X, яким можна знімати нові ролики про власні професійні досягнення, планшет iPad та годинник Apple Watch.

Результати конкурсу будуть оголошені на Новий рік. Підтримайте своїх колег – ставте «лайки» улюбленій бригаді «Автомагістралі»!