Конкурс найкращого лінійного майстра

Любі друзі!

“Автомагістраль-Південь” проводить конкурс серед працівників нашої компанії «Кращий лінійний керівник”. Він проходить у рамках проекту «Будуємо Україну разом». Взяти участь можуть всі бажаючі: майстри, виконроби, начальники дільниць, начальники виробничих баз, механіки і бригадири. Для цього потрібно зняти відео про свого керівника, розповівши, чому він кращий. Потім відправити ролик на email: n.au@i.ua. Кращі відео будуть викладені на сторінці в Facebook, а трійка лідерів отримає подарунки.

Увага! Конкурс на кращого лінійного керівника продовжено до Нового року! 

Колеги! Майстри, механізатори, дорожні робітники, працівники лабораторії, всі члени нашої великої команди.

Ми вирішили дати можливість узяти участь у конкурсі на кращого лінійного керівника всім, хто ще не встиг цього зробити. Тому продовжуємо термін подачі заявок до Нового року!

Хутчіш беріть камеру або телефон в руки і знімайте відео про роботу свого підрозділу, майстра та про свою команду. Покажіть всім, як потрібно будувати дороги, і отримайте подарунок на Новий рік!

Відзняте відео висилайте на поштову скриньку n.au@i.ua

Три найкращі ролики отримають цінні призи!

1 місце – iPhone X

2 місце –  iPad

3 місце – смарт-годинник Apple Watch

І пам’ятайте: один із призів буде присуджено за найбільшу кількість вподобань під постами із конкурсними заявками. Тож «лайкайте» своїх колег, залучайте друзів і родичів, щоб вони підтримали вас! Нехай щастить!